Šiauliai - Kalev/Cramo 118:72 (38:17, 64:35, 94:49)

87:66 (20:12, 45:28, 63:50)

I veerand:
Rock alustab Rytase vastu koosseisus Tanel Tein, Todd Abernethy, Janar Talts, Marek Doronin ja Scott Morrison.
Kalev alustab Šiauliai vastu viisikuga Gert Dorbek, Josh Akognon, Gregor Arbet, Rait Keerles ja Charron Fisher.

Kaheminutilise mängu järel juhib Rytas Rocki vastu juba 9:2, Kalevi mängus on seis viigis 3:3.

Neljandaks minutiks on Šiauliai pääsenud Kalevi vastu ette juba 17:8. Rock on suutnud kaotust Rytasele vähendada 10:11-le.

Seitsmes minut: Rock kaotab 10:17, Kalev/Cramo juba viieteistkümne punktiga 16:31!

Avaveerandi kaotab Kalev/Cramo koguni 17:38, Rock 12:20.

II veerand:

Teise veerandi neljandaks minutiks on Rocki kaotusseis 20:30, Kalevil juba 19:45!

Minut enne poolajavilet on Kalev jäänud juba 32-punktilisse kaotusseisu (32:64). Rocki kaotusnumbrid on kasvanud 28:45-le.

Poolajavileks on Kalevi kaotus 35:64, Rockil 28:45.

Šiauliai on valitsenud lauas 19:10 ja on tabanud kolmeseid koguni 72%-ga (14-st 10), Kalev on vastanud 12 pallikaotusega.

Ka Rock on teinud Vilniuses 12 pallikaotust ja kaotab lauavõitluses, lisaks ei lähe tartlastel kaugvisked (14,2%).

III veerand:

Kalev laseb endale kiiresti 100 punkti täis visata - kolmanda veerandi keskpaigaks juhib Šiauliai juba 85:49. Rock näitab täna paremat mängu: Rytase vastu on kaotusnumbrid vähenenud 37:47-le.

Üha hullemaks läheb: Kalev ei saa nelja minutiga ühtegi punkti ja kaotab 3. veerandi lõpuks 49:94. Kalev on saanud 30 minutiga vaid 14 lauapalli (leedukad 30) ja on patustanud 16 pallikaotusega. Kalevit hoiab vähegi vee peal Josh Akognoni 15 punkti.

Rock mängib täiesti talutavalt. Kaotus Rytasele on 3. veerandi lõpuks 50:63. Paraku on nii Taltsil, Teinil kui Doroninil 4 viga.

IV veerand:

Neljandaks minutiks kaotab Kalev 53:107. Rytas teeb kiire vahespurdi ja juhib Rocki vastu juba 74:57. Mängida viis minutit.

Rock kaotab viimase minuti eel 66:84. Kalevi lõplikud kaotusnumbrid on 72:118.

Rocki kaotusnumbrid on täna 66:87.