Juba finaali jõudmine tähendab ASVEL-ile kordaminekut, kuna kaheksandat korda peetaval turniiril pole nad varem esikohamatšini küündinud. Seekord alistati poolfinaalis Roanne Chorale 82:73. Kangur sai platsile 16 minutiks, eestlase arvele jäi 4 punkti. Eelkõige kaitses edukalt tegutsenud Kangur oli vajalik lüli ka võidu vormistamisel, viibides väljakul sisuliselt kogu neljanda veerandaja.

Finaalivastase Orleans´i meeskonnaga on meistrisarjas sel hooajal kohtutud kaks korda ja mõlemal korral kaotatud. Viimati mängiti 6. veebruaril võõral väljakul ning kaotati suurelt 55:76.

La Semaine des As ehk Prantsusmaa TOP-8 turniiri jälgivad kohapeal ka mitmete NBA klubide skaudid. Oma inimesega on esindatud näiteks Chicago Bulls, Detroit Pistons, Atlanta Hawks, Toronto Raptors.

See on koht, kus võimalik silma jääda. Kangur võib finaalis saada suure võimaluse, kuna poolfinaali lõpuminutitel sai kerge jalatrauma ASVEL-i algkoosseisu mees Eric Campbell. Ameeriklase osalemine finaalis on küsimärgi all.