Otsustava 12:2 vahespurdi tegi Rock neljanda veerandi keskel, kasvatades oma edunumbrid 62:51-ni. Tartlaste liidriks kerkis Scott Morrison, kes viskas 28 punkti ja hankis 11 lauapalli.

Rock - VEF 70:59 (17:14, 34:30, 50:47)
Mängu käik:

I veerand:
Rock alustab viisikuga Tein, Abernethy, Doronin, Talts ja Morrison.

1. minut
: Morrison surub palli korvi - 2:0.

2. minut: Lätlastelt juba teine pallikaotus. Abernethy viib tartlased 4:0 ette.

3. minut: Talts tabab mõlemad vabavisked, Rock juhib 6:2.

5. minut: Veerandaja keskpaigaks juhivad tartlased 13:8. Morrison on toonud 7 punkti. Kumbki meeskond pole veel ühtegi kaugviset tabanud - Rock on mööda uhanud neli kolmest.

7. minut: Seis püsib tükk aega muutumatuna (13:8). Rock valitseb lauas 10:5.

Avaveerand tartlastele 17:14, kusjuures viimase kahe ja poole minutiga ei saanud Rock enam ühtegi punkti. Morrisoni arvel on juba 10 punkti ja 6 lauapalli.

II veerand:

2. minut: Rock ees 22:17.

3. minut: Lätlased jõuavad punkti kaugusele (23:22) ja Rock võtab mõtlemisaja.

6. minut: Rock ees 29:26. Morrison on visanud 14 punkti.

9. minut: Rock valitseb lauas 23:15, kuid on 14-st kaugviskest tabanud vaid 2. Rock ees 32:28. VEFilt mõtlemisaeg.

Poolajaks on Rock peal 34:30. 14-st vabaviskest vaid 6 tabanud tartlasi hoiab mängus Morrisoni 14 punkti.

III veerand:

3. minut: Morrison surub pealt ja toob oma 16-nda punkti. Rock ees 38:35.

6. minut: Rock mängib edu maha ja jääb 38:39 kaotusseisu. Tartlased võtavad aja maha.

8. minut: Eichfuss tabab kaugviske - tartlased taga 43:45. See oli alles kolmas tabav kaugvise 16-st sooritusest.

9. minut: Rock pääseb Taltsi ja Eichfussi korvidest 50:47 juhtima. Rock on aga endiselt visketabavusega suures hädas.

Skoor ei muutu enam ja Rock juhib 3. veerandi järel 50:47.

IV veerand:

1. minut: Rock ees 50:49.

2. minut: Allingu surub pealt ja tartlased pääsevad ette juba 54:49.

3. minut: Morrisonilt 20. punkt ja tartlased ees 56:49. Rockilt 6:0 vahespurt.

5. minut: Morrison jõuab kaksikduublini - 22 punkti ja 10 lauapalli. Rock ees 58:51. VEF võtab aja maha.

7. minut: Rockilt 12:2 vahepurt ja tartlased ees 62:51. Mäng peaks olema tehtud. Maskiga mängivalt Morrisonilt juba 24 punkti.

8. minut: Rock ees 65:56. 1,5 minutit lõpuni.

Rock võidab 70:59. Tartlaste liidriks kerkis Scott Morrison, kes viskas 28 punkti ja hankis 11 lauapalli. Rockil on nüüd BBLis 4 võitu ja 7 kaotust (Vaata tabeliseisu SIIT).