Mõlemal meeskonnal on seni üks võit ja kaks kaotust, koduväljakul sai Rocki Welsist jagu 58:53.

Algkoosseisud:

Wels: Moore, Lamesic, Meacham, Nelson, Conley.

Rock: Tanel Tein, Todd Abernethy, Marek Doronin, Janar Talts ja Scott Morrison.

1. veerand:

Kahe ja poole minuti järel pääseb Rock ette 9:4, Taltsilt juba viis punkti.

Veerandi keskel on Rocki edunumbrid 11:8, Morrisoni kontos kuus punkti.

2.12 enne avaveerandi lõppu on Rock ees 17:10, Morrison on visanud juba kümme punkti. Aga mõlemad meeskonnad uhavad üsna palju mööda. Wels võtab aja maha.

Kodumeeskond sai mõtlemisajast kasu - nad viskavad viis vastuseta punkti ja Rocki edu avaveerandi järel on vaid 17:15.

Rockil on skoori teinud vaid kolm meest - Morrison, Talts ja Abernethy.

2. veerand:

Ja Wels pääseski ette! Kaks kiiret korvi ja Rock on taga 17:19, Visnapuu võtab aja maha.

Seejärel viskab Talts kahel korral mööda, aga lõpuks saab ühe vabaviske sisse - 18:19.

Austria klubi pääseb juhtima 24:19, seejärel ei taba Tein kolmest. Lisaks kaotab Sokk palli.

Aga siis läheb etemaks - Sokk sopsab kolmese ja Morrison lisab kaks punkti ja viik 24:24. Mängida 4.01, Wels kasutab mõtlemisaega.

Siis ei saada ligi kaks minutit palli korvi mõlemas platsiotsas, ent seejärel saab Wels juurde viis, Rock aga kaks punkti. Veel korra Rocki taimaut.

Enne puhkepausile minekut ei saa kumbki tiim punktigi juurde ja poolaja võidab Wels 29:26.

Rockilt seega teisel veerandil vaid üheksa punkti ja üldse on Tartu meeskonna eest skoori teinud vaid neli (!) mängijat - Morrison 15, Talts 6, Sokk 3 ja Abernethy 2 punkti.

3. veerand:

Teine poolaeg algab Rockile hästi, korvi teeb Doronin ja kaks korda on vabavisetel täpne Talts ning Rock ees 30:29.

Ja hea hoog saab jätku - kaks korvi Morrisonilt ja üks Taltsilt - 36:29.

See pole veel kõik, Rock suurendab veelgi eduseisu - 42:31. Mängitud 5.28.

Rock suudab kättevõidtud edumaad hoida ja läheb viimasele veerandajale vastu 46:37 eduseisus.

Morrisonilt peaaegu pooled Rocki punktidest - 21.

4. veerand:

Leppik tabab alustuseks kolmese, Taltsi samaväärne üritus aga läheb mööda. Pärast Nelsoni kaht punkti kaotab palli esmalt Leppik ja siis ka veel Sokk - 49:39 ja mängida seitse minutit.

Siis saab Wels juurde kolm punkti ja Rocki edu vaid 49:42.

Tartu klubi edu sulas 51:47-le, praaki jõudsid teha Tein ja Doronin. Väikese kergenduse pakub siis aga Morrisoni korv, mängida 3.58. Rocki keskmängija on platsilt tabanud 12-st viskest 11. Kadestamisväärne.

Rock ajab asja vägisi põnevaks - Tein teeb Conley'le kolmepunktiviskel vea, viimane tabab kõik kolm vabaviset. Järgmisel rünnakul ei taba Abernethy, aga Conley küll - 53:52.

Kuid õnneks on olemas Doronin, kes lajatab kolmese - 56:52. Mängida 2.16.

Kas ikkagi antakse võit ära? Täpselt minut enne normaalaja lõppu jõuab Wels viigini - 56:56. Rockil aeg maha.

Hullumaja - Doronin paneb kolmese mööda, palli saab Rock, kuid Abernethy ka ei taba. Welsi vasturünnakul eksib kolmesel Meacham, ent lauapalli saab Wels, kes võtab 10 sekundit enne lõppu aja maha.

Tartu klubi õnneks eksivad ka Welsi mängijad ja normaalaeg lõpeb 56:56.

Lisaaeg:

Korve tehakse vaheldumisi, Rocki poolelt tabavad Doronin ja Morrison. Ent pärast Conley korvi, mis viib Welsi 62:60 ette, ei taba Rocki poolel Talts, Abernethy, veel korra Talts ja siis ka Leppik. Mängida 1.01.

Morrison saab korvi all kulbi Conleylt, Meacham tabab kaks vabaviset - 60:64. Mängida 17 sekundit. Rockil veel korra aeg maha ...

Rock mängib viimast rünnakut pikalt, lõpuks saab Abernethy kulbi Straitilt ja pidu on sellega läbi.

Rock kaotab 60:64 ja edasipääs on enam kui kahtlane.

Rocki poolel viskasid Morrison 25, Talts 13, Doronin 12, Leppik ja Sokk 3, Abernethy ja Eichfuss 2 punkti.

Võitjate resultatiivseimad olid Jason Conley 16 ja Andrew Strait 13 punktiga.

Rocki järgmine vastane on 5. jaanuaril koduplatsil Artland Dragons, kes täna alistas kodus Antverpen Giantsi 70:53.