TÜ/Rock: Todd Abernethy, Silver Leppik, Janar Talts, Marek Doronin ja Scott Morrison.

Dragons: Lee, Seggelke, Campbell, Fenn ja Peavy.

1. veerand:

Kaks ja pool minutit mängitud ning Rock on ees 6:2. Morrisonilt neli punkti.

Neljaminutilise mängu järel jubi Rock 9:6, kolmese lisas Abernethy. Siis oli täpne ka Doronin - 11:6.

Rock paneb kõvasti - minnakse ette koguni 18:6, kui avaveerandist on mängida 3.40.

Dragonsi treenerid võtsid siis minutilise mõtlemisaja, millest oli ka natuke kasu - Saksamaa klubi sai neli punkti järjest.

Aga avaveerandi lõpus korraldas võimsa show Abernethy, kes viskas koguni seitse (!) punkti jutti, viies Rocki juhtima 25:10. Saksa klubi korvi järel oli tal viimasel sekundil veel üks võimalus, aga saatis kolmese mööda.

Avaveerand Rockile 25:12

2. veerand:

Rock on pidurdamatu! Kolm minutit mängitud ja eduseis juba 35:16. Kas noor võit käes?

Kaks minutit hiljem on Rocki edu pisut vähenenud - 37:22.

Ja ega polegi midagi hõisata - 3.47 mängida ja Rocki edu 39:27. Siis aga korvid Leppikult ja Taltsilt ning seis on 43:28.

Avapoolaja lõpu poole Rocki mängijate visked enam nii hästi ei tabanud, kuni Morrison saatis 38 sekundit enne vaheaga sisse mõlemad vabavisked seisuks 45:33.

Seejärel oli Darren Fenni kord vabaviskeid eksimatult tabada ja Visnapuu võttis aja maha, kui mängida jäi 21 sekundit.

Järelejäänud ajaga Rock midagi mõistlikku korda ei saatnud ja avapoolaeg lõppes 45:35.

Rocki hetke parimad on Talts 11 ja Abernethy 10 ning vastastel Fenn 15 punktiga.

3. veerand:

Kolmas veerand Rockile väga roosiliselt ei alanud - vastane sa kaks korvi ja Tartu klubi edu vaid kuus punkti.

Artland jõuab korraks isegi kolme punkti kaugusele, ent päris järele ei jõua. Rocki hoiab hetkel vee peal Doronin ja ka Morrison - eduseis on 54:50, kui mängida 3.55.

Aga siis läks asi hapuks - Artland sai kaheksa punkti järjest ja asus juhtima 58:54 ...

Veerandi lõpp läks Tartul ikka täitsa käest ära - viimast alustatakse kümnepunktlises kaotusseisus 57:67.

4. veerand:

Tundub, et see rong on läinud, st. ei maksa hõisata enne õhtut - 6.50 mängida ja Rock on taga 62:76.

Mängupilt rõõmsamaks ei muutu ja kaotus terendab - 4.55 mängida ja Rock taga 66:80 ... Siit enam välja ei tule. Kahjuks.

Lõpu poole läheb Rockil asi täitsa käest ära - 2.10 mängida ja kaotusseis juba 25-punktline, 67:92.

Rocki kaotusnumbrid olid lõpuks päris masendavad 71:94.

Rocki resultatiivseimad olid Doronin 15, Morrison 14, Abernethy ja teisel poolajal "kuivale" jäänud Talts 11 punktiga.

Võitjate parimatena viskasid Darren Fenn 21 ja Darius Hall 20 punkti.

Teises sama alagrupi teise voorus kohtumises alistas Rocki järgmine vastane Antverpeni Giants võõrsil Welsi 75:61.