Mängu esimesed kaks ja pool minutit olid väga korvidevaesed, kui TTÜ juhtis 2:0. Siis suutsid ka Rocki mängijad hakata skoori tegema ja läksid ette.

Rocki eduseis oli 6:2, 13:12 ja veerand võideti 18:15.

Teisel veerandil kasvatas Rock edumaa koguni 29:19-le, aga siis viskasid "tipikad" seitse punkti järjest.

Avapoolaja viimast minutit alustati Rocki eduseisul 36:31 ning vaheajale mindi seisul 38:35.

Rocki resultatiivseimad on Timo Eichfuss ja Scott Morrison 7 ning TTÜ-l Margus Klementsov 9 punktiga.

Kolmandal veerandil hoidis Rock mõnepunktilist edu ja viimast veerandit alustati nende eduseisul 60:55.

Seevastu viimasel veerandil suutis Rock edu vaikselt kasvatada, 4.50 oli mängida ja Tartu klubi juhtis 78:61.

2.40 enne lõppu juhtis Rock juba 84:65. Lõpusireeni kõlades olid tablool Rocki võidunu,mbrid 91:75.

Võitjate parimana viskas Scott Morrison 19 punkti ja hankis 11 lauapalli, Vallo Allingu ja Kristjan Kitsing lisasid 12 punkti.

Kaotajate tublim oli Kristo Orula 16 punktiga, Joosep Toome lisas 13 punkti ja noppis 10 lauapalli.

Rocki eest ei mänginud täna Tanel Tein ja Asko Paade, Janar Talts istus küll varumängijate pingil, kuid mängu ei sekkunud.