Rock - Ventspils 77:78 (24:19, 42:36, 56:55)

I veerand:
Rock alustab viisikuga Abernethy, Leppik, Eichfuss, Talts ja Morrison.
Varumeeste pingil on ka vigastusest taastunud Marek Doronin.
Rockil on hetkel turniiritabelis 3 kaotust ja üks võit, mis tähendab, et täna on vaja kindlasti võitu.

1. minut: Talts viib Rocki 2:0 juhtima. Morrisonilt 4:0.

2. minut: Lätlastelt kaugviskest korv - 4:3. Ventspils läheb üle maa-alakaitsele. Talts 6:3.

3. minut: Lätlased viigistavad 6:6-le. Talts surub palli korvi - 8:6.

4. minut: Taltsilt kolmene ja tema arvel juba üheksa punkti! Seis 11:8 Rockile.

5. minut: Talts surub pealt (13:10) ja talle tehakse viga. Talts on pikali ja hoiab põlvest kinni! Kurb. Kas tema tänane mäng on "tänu" lätlase lollile veale mängitud? 11 punkti visanud Taltsi asendab Allingu.

6. minut: Abernethy kolmene ja Rock juhib juba 17:10.

7. minut: Lätlastelt kolmene ja kahene: 17:15. Allingu ja Leppik teevad vaheldumisi pallikaotusi.

8. minut: Allingult kolmene: 20:15. Lätlased vastavad samaga: 20:18.

9. minut: Eichfuss surub pealt ja Rock ees 22:18.

Viimane minut: Rock võidab avaveerandi 24:19.

II veerand:
1. minut:
Allingu alustab teist veerandit vigastatud Taltsi asemel. Allingu tabab kolmese: 27:19.

2. minut: Morrison viskab mõlemad vabavisked mööda. Seis endiselt 27:19. Paade esmakordselt platsile.

4. minut: Sokk lõpetab Rocki kolmeminutilise kuiva seeria. Seis 28:24.

5. minut: Rock ees 30:28. Jurevicius (12p) toob kiirrünnakutest kaks korvi järjest.

6. minut: Tartlaste visked ei taba. Lätlased viigistavad 30:30-le.

7. minut: Sokult kaks kaugviset järjest, kahjuks ka Kalvelt kaks kolmest - 36:36.

9. minut: Rockilt 6:0 vahespurt ja seis 42:36. Talts pole siiani mängu tulnud.

Rock võidab avapoolaja 42:36.

III veerand:

1. minut: Rocki edu kasvab kaheksale punktile: 44:36. Vaheajal selgus, et Taltsi vigastus ei ole väga tõsine ja ta võib teisel poolajal isegi platsile tulla.

2. minut: 45:38 Rockile.

3. minut: Allingul neli viga. 47:42 Rock ees. Talts tagasi platsil!

5. minut: Taltsilt kaks korvi järjest ja tartlaste edu 51:49.

7. minut: Sokul kolm vabaviset, tabab neist kaks. Seis 53:51. Rocki vabavisked vaid 18-st 10.

8. minut: Taltsilt kahene ja tema arvel juba 17 punkti. 55:52 Rockile.

9. minut: Lätlased jõuavad viigini 55:55.

Kolmas veerand lõpeb seisuga 56:55 Rockile.

IV veerand:

1. minut: Ventspils pääseb täna esmakordselt juhtima: 57:56.

2. minut: Mõlemalt poolelt ridamisi praaki. Talts teeb rünnakul jooksu. Lätlased ees 59:58.

3. minut: Allingu vabavisked viivad tartlased ette 60:59.

4. minut: Morrisonilt kaks punkti, Leppiku kolmene viib Rocki ette 65:61.

5. minut: Lätlased nõelavad valusa kolmesega. Rock vaid ühega peal: 67:66.

7. minut: Lätlased ees 69:71. Visnapuu võtab aja maha. 2.46 mängida.

8. minut: Rock taga 71:73. Mängida 2 minutit.

9. minut: Morrison kaotab palli, lätlased kiirrünnakust kaks punkti - 71:75. Morrison tabab vabavisked - 73:75. Lätlased ei saa korvi.

10. minut: 47 sekundit mängida ja pall Rocki käes. Seis 73:75 lätlastele.

Morrison surus palli pealt. 35 sekundit lõpuni ja seis viigis 75:75.  Ventspilsile vilistatakse tagasimäng!

21 sekundit lõpuni ja Talts viib Rocki 77:75 juhtima.

1,2 sekundit lõpuni: Lätlased tabavad kolmese! 77:78 Ventspilsile.

Talts saab veel viskele, kuid ei taba. VALUS kaotus Rockile 77:78!