TÜ/Rocki algkoosseis: Sten-Timmu Sokk, Todd Abernethy, Janar Talts, Silver Leppik ja Scott Morrison.

1. veerand:

Kolm minutit mängitud ja Rock taga 4:5, mõlemad korvid Taltsilt.

Seni suht korvidevaene mäng - 4.52 mängitud ja Morrison viib Rocki 6:5 ette.

2.15 enne veerandi lõppu on Tartu klubi jäänud 6:10 kaotusseisu.

Siis läks "lammutamiseks" - käe saavad valgeks Allingu ja Abernethy ja Rock on maas vaid 10:12.

Esimese kümneminutilise mängu järel on Rock taga 12:16, kas kokku viskab Rock siis ainult 48 punkti!?

Huvitav tõik statistikast - Rocki parim lauapallide hankija viie palliga on ... Silver Leppik!

2. veerand:

Rockil hakkab asi "hapuks" minema - üksjagu möödaviskeid ja muud tehnilist praaki ja kodumeeskond on ees 22:13. Mängitud 3.50.

Neli ja pool minutit enne vaheaga on Nevežis ees 25:15. Rock on endiselt täpsete visetega vaata et püstihädas.

Aga Rock ei vaju ka päris ära - 2.47 mängida ja vahe vähendatakse 23:29-le. Vallo Allingult juba üheksa punkti.

Seejärel pealtpanek Taltsilt ja kaks punkti Leppikult ning kaotusseis väheneb 27:31-le. Mängida 1.39.

Vaheajale mindi Leedu klubi eduseisus 33:28. Rocki resultatiivsemad on Allingu 9 ja Talts 8 punktiga, aga Taltsil ja Sokul on kolm viga.

3. veerand:

Kodumeeskond alustas teist poolaega hingestatult ja läks ette 41:28. Mängitud kolm minutit.

Talts sai viienda vea - valus.

Pool kolmandast veerandit mängitud ja Nevežis juhib 49:32.

Ei saa Rock täna Leedu klubile vastu - 2.50 mängida ja kaotusseis on juba 32:54.

Enne viimast veerandit on Rock taga 41:60, Allingult meie parimana 15 punkti. Kaotusest vist pääsu pole.

4. veerand:

Rockil õnnestus kohe küll viis punkti tagasi teha, ent siis hakkasid korve taas saama ka Nevežise mängijad. 7.22 lõpuni ja Leedu klubi juhib 63:47.

2.50 enne kohtumise lõppu on Rock taga 55:69, viie veaga on väljas ka Sokk.

Teisest kaotusest polnud Rockil enam pääsu - lõppnumbrid Tartu klubi poolt vaadatuna olid 59:74.

Kaotajate parimad olid Vallo Allingu 18, Scott Morrison 13 punkti ja 12 lauapalliga. Todd Abernethy ja Janar Talts lisasid kaheksa punkti.

Võitjate resultatiivseim oli 21 punktiga Rokas Uzas.

Järgmise mängu BBL-is peab TÜ/Rock laupäevcal võõrsil Šiauliai vastu.