6. minutil Sergei Zenjovi väravast juhtima asunud Eesti lasi järgmise 20 minutiga endale lüüa koguni neli väravat.

Eesti rahvuskoondis on nüüd valiksarja 2. alagrupis kogunud senisest neljast kohtumisest 7 punkti, millega ollakse teisel kohal. Šveitsil on 9, Türgil 6, Gruusial 3, Iirimaal 1 ja Armeenial 0 punkti.

EESTI - ŠVEITS  1:4
Väravad: 6. Sergei Zenjov - 10., 26. Alessandro Ciarocchi, 21. Mario Gavranovic, 24. Frank Feltscher

Sergei Zenjov viis juba 6. minutil Eesti juhtima, kuid neli minutit hiljem Alessandro Ciarocchi viigistas, karistades ära meie keskkaitsjate eksimuse.

Järgnevalt Eesti mäng lagunes: šveitslased lõid 21., 24. ja 26. minutil värava ning juhtisid juba 4:1.

Mario Gavranovic lõi värava (2:1) nurgalöögi järel, Frank Feltscher (3:1) kasutas ära meie kaitsjate ja väravavahi ebakõla, neljanda värava juures oli põhisüüdlane meie puurivaht Stanislav Pedõk, kes eksis väljatulekul, lastes Alessandro Ciarocchil oma teise värava lüüa.

Üldiselt on Eesti koondis kaitses väga halvasti mänginud. 34. minutil toob Eesti peatreener kahvatult esinenud keskkaitsja Aleksei Jahhimovitši asemele Artjom Artjunini. Jahhimovitš oli saanud ka kerge vigastuse.

47. minutil asendab Rauno Alliku Kaimar Saage.

Teisel poolajal midagi väga märkimisväärset ei toimunudki. Eesti mäng ei õnnestunud, Šveitsi üritused ei kandnud samuti enam vilja.