Kõige suuremate jahtide grupis ORC I võitis Muhu väina regati Forte (pildil, ESS Kalev Jahtklubi) kapten Jaak Jõgi juhtimisel 16 punktiga, Forte meeskonnale kuulub ka Eesti meistritiitel.

Teise koha ja meistrivõistluste hõbemedali sai sama arvu punktidega taas ESS Kalev Jahtklubi jaht Lexus Mati Sepa juhtimisel.

Kolmanda koha saavutas stabiilselt head sõitu teinud Audi Sport (Dago) Juss Ojalaga roolis 21 punktiga. Grupis võistlesid 14 jahti.

ORC II grupis sai kolmandat aastat järjest ülekaalukalt tiitli- ja regativõidu Jazz (ESS Kalev Jahtklubi) Marten Loopere juhtimisel 13 punktiga.

Teise koha võitis 21 punktiga Leedu jaht Jigy Jigy Šarunas Šadeikaga roolis. Meistrivõistluste hõbemedali ja regati kolmanda koha võttis Bossanova (ESS Kalev Jahtklubi) Peeter Siniväli tüürimisel 29 punktiga ning regati neljas koht ja Eesti meistrivõistluste pronksmedal kuulusid jahile Zuxu (ESS Kalev Jahtklubi), roolis Marko Lilienthal 31 punktiga.

Grupis võistlesid 24 jahti.

ORC III grupis kindlustas endale ülekaaluka regativõidu ja teist aastat järjest Eesti meistri tiitli Georg (Pärnu Jahtklubi) Viktor Feofanovi juhtimisel 19 punktiga.

Regati teise koha võitis Venemaa jaht Prizrak kapten Dmitri Mostovoi juhtimisel 34 punktiga. Regati kolmanda koha ja Eesti meistrivõistluste hõbeda võitis Seabird (ESS Kalev Jahtklubi) Toivo Roosmaga roolis.

Regatil neljanda koha ning Eesti meistrivõistluste pronksi võitis 41 punktiga Leila (ESS Kalev Jahtklubi) Priit Põldma juhtimisel.

Grupis võistlesid 29 jahti.

LYS grupis tuli Muhu väina regati võitjaks kogu võistluse vältel esikolmikus sõitnud Tormilind (Eesti Mereakadeemia) tüüris Ringo Liepkalns 12 punktiga.

Teine koht kuulus Soome jahile Bayonita, kapteniks Esa Konsti ning punkte võrdselt võitjaga 12.

Kolmandaks tuli Lotte (ESS Kalev Jahtklubi) Meeli Mõttuse juhtimisel 29 punktiga.

Grupis osalesid 11 jahti, LYS jahid Eesti meistrivõistluste arvestuses ei võistelnud.