Kalevile sai saatuslikuks otsustava veerandi viis minutit, mil Triumfil lasti teha 16:0 vahespurt. Kolme viimase mänguminutiga ei suudetud enam 56:69 kaotusseisust välja tulla. Neljanda veerandaja võitis kodumeeskond koguni 26:6!

Nate Fox oli Kalevi parim 15 punktiga. Tallinna klubi kahepunktivisete tabavus oli täna 37% Triumfi 51% vastu, lauavõitluses jäädi alla 33:38.

Rocki ja Oostende mäng kulges enamuse ajast punkt-punkti heitlusena. Väga otsustav oli Janar Taltsi kolmene 1.05 enne kohtumise lõppu, mis viis Rocki 84:81 juhtima. Viimasel minutil tartlased enam edu käest ei andnud. Georgi Tsintsadze, Marek Doronin ja Talts tõid kõik 17 punkti.

TÜ/Rock — Oostende mängu käik:
Kahe esimese minuti järel juhtis Rock 5:2. Belglased tegid 6:0 vahespurdi ja olid ees 5:8.
Kui avaveerandit jäi mängida 4 minutit, oli taas ette pääsenud Rock — 14:13. Kahe järgneva minutiga tegid külalised 8:2 vahespurdi ja olid ees 21:16. Avaveerand lõpuks külalistele 19:25. Rocki kaitsemäng ei ole esimesel kümnel minutil sujunud.
Ka teise veerandi algul näitavad belglased head visketabavust ja juhivad kahe minuti järel 24:30. Rock vastab 7:0 vahespurdiga ja pääseb üle tüki aja ette 31:30. Veerandaja keskel on viik 33:33.
Tanel Teini vabavisete järel juhib Rock 42:37, mängida poolteist minutit. Avapoolaeg lõpuks Rockile 44:40. Kümme pallikaotust teinud Rocki resultatiivseim on siiani olnud Georgi Tsintsadze 13 punktiga.
Kolmanda veerandi kolme esimese minuti järel on Rock ees 50:44. Kaks minutit mängida ja Rock juhib 59:52. Järgnevalt ei saa kodumeeskond vastaste maa-ala kaitsega hakkama ja Oostende pääseb 10:2 vahespurdiga ette 61:62. Sellise skooriga mindi ka vastu otsustavale veerandile. 14-st kolmepunktiviskest on külalised siiani tabanud koguni 8 (57%).
Otsustava veerandi kolme esimese minuti järel on seis viigis 64:64. Marek Doronin on tõusnud 17 punktiga tartlaste resultatiivseimaks. Asko Paade ja Janar Taltsi korvide järel pääseb Rock ette 69:65. Mängida 6 minutit.
Neli minutit enne lõpuvilet on tartlaste edu kasvanud 78:71-le. Külaliste 8:1 vahespurt toob tabloole viigi 79:79. Mängida 2 minutit.
1.05 enne lõppu tabab Talts kolmese ja Rock pääseb ette 84:81. 34 sekundit enne lõppu suurendasid Teini vabavisked edu 86:81-le. Lõpuks Rockile võit 87:83.

Triumf — Kalev mängu käik:
Avaveerandi keskpaigani käis korvidevaene mäng — Triumf juhtis 5 minuti järel 8:7. Avaveerand lõpuks Tallinna meeskonnale 22:16.
Ka teist veerandaega alustasid kalevlased paremini ja pääsesid viie minutiga 33:22 juhtima. Avapoolaja lõpus tegi kodumeeskond 7:2 vahespurdi ja vaheajale mindi Kalevi 35:29 eduseisus. Nate Fox on siiani olnud Kalevi resultatiivseim 9 punktiga.
Kolmanda veerandi esimese kolme minuti järel vähendas kodumeeskond vahe vaid kahele punktile — 35:37. Kui veerandaega jäi mängida 2 minutit, juhtis Kalev 49:41. Kolmanda veerandi lõppresultaadiks jäi 53:49 Kalevile. Külaliste resultatiivseimaks on tõusnud Kevin Lyde 12 punktiga.
Otsustava veerandi avaminutiga jõidis Triumf viigini 53:53. Nate Foxi neljateistkümnes punkt viib Kalevi 56:53 juhtima. Ameeriklane on tabanud siiani 3 kolmepunktiviset 4-st.
Triumf teeb viie minutiga 16:0 vahespurdi ja juhib kolm minutit enne lõpuvilet 69:56. Nenad Vucinic on võtnud selle aja sees kaks minutilist mõtlemisaega, kuid Kalevi mäng ei parane.
Poolteist minutit enne lõppu on kodumeeskonna edu turvaline 71:57. Mängu saatus on otsustatud. Kalev on teinud 15 pallikaotust. Lõpuks olid kodumeeskonna võidunumbrid 75:59.