Natuke üle tunni kestnud kohtumises ei saanud Eesti meeskond kuidagi oma blokki pidama ja serv ei töötanud. Geimid kaotati vastavalt 19:25, 22:25 ja 21:25.

Eesti algrivistuses asusid väljakule Veiko Lember, Kristjan Õuekallas, Janis Sirelpuu, Kristjan Sikaste, Eerik Jago ja Meris Merisaar, libero Sten Esna.

Esimeses geimis läksid ungarlased hulludest servidest ette 8:2 ja isegi 13:4, kus vanmtreener Keel vahetas Lember-Sikaste asemele mõneks ajaks sisse Tammaru-Meresaare. Geimilõpp ja -võit siiski parajat edu hoidnud Ungarile 25:19.

Teises geimis näitasid meeskonnad võrdset mängu, esimene tehniline aeg 6:8, seisul 10:10 võrdsustas Eesti seisu ja teine tehniline aeg Eestile 16:15, edasi juhtis Eesti paaripunktilise vahega ja 21:18 seisul tundus, et Eestil on geim käes kuid servima asus Venemaa Superliigas Fakelis mängiv Meszaros — Ungari sai järjest punkte ja vaatamata Keele võetud kahele time-out’ile murdis Ungari geimi enda kasuks 25:22.

Kolmas geim algas eestlastel paraku taas kehvasti — jäädi taha 1:4 ja 2:6, tehniline aeg 4:8, edasi vähendati vahet 8:10-le. Ungarlaste surve jätkus — 11:14, 11:16 ja 14:18. Korraks suudeti vahe võtta 3-le punktile 16:19 kuid omavead ja ungarlaste teravad rünnakud viisid seisu taas suureks — 17:22. Veel kord suudeti vähendada vahet kolmele punktile — 20:23, kuid edasi võttis Ungari oma — 21:25 geim võõrustajatele ning 0:3 mänguvõit Ungarile. Nelja aasta tagune ajalugu kordus Eestile kahjuks samasugusena. Päeva esimeses mängus võitis Poola lahedalt Taani 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)

Üleeile oli Eesti kaotanud Soomele võitlusliku mängu järel 2:3. Kaks saadud kaotust lõpetasid ka Eesti võrkpallimeeskonna lootused jõuda järgmise aasta Pekingi olümpiale.