Otsustavas geimis napilt 12:15 Kuldigale alla jäänud Pärnu meeskonna resultatiivseim oli 24 punktiga (efektiivsus +15) Aivar Silm. Laupäeval oli Pärnu kaotanud võõrsil napilt 2:3 Schenkeri Liiga mullusele parimale - Ozolnieki klubile Poliurs/Biolars. Pärnakad alustasid Poliursi vastu hästi, võites esimese geimi 28:26 ning teise 25:20. Kolmandas geimis avanes Falck Pärnu klubil võimalus mäng 3:0 võiduga lõpetada, juhiti tulemusega 23:20.

Seejärel said lätlased aga 5 punkti järjest, võitsid 25:23 geimi ning seejärel tulemusega 25:17 ning 15:11 ka viimased kaks.

Schenkeri Liiga tippu tõusis 9 punktiga Lase-R, kes Läti klubide omavahelises heitluses võitis tasavägises mängus 3:2 Cesu Aluse. 8 punktiga tõusis tabeli teisele kohale Ozolnieki Poliurs/Biolars, kes alistas kodusaalis tulemusega 3:0 Võru võrkpalliklubi.

Schenkeri Liiga jätkub laupäeval, 21. oktoobril, kui omavahel on vastamisi Falck Pärnu — Lase-R (17 Pärnu Rabahall), Võru VK — Ezerzeme/DU (17 Võru SH), SK Riga — Aeroc Rakvere (17 SH Daugava) ning Cesu Alus — Tartu Pere Leib (14 Cesis SH).