Neemelo avas skoori 28. minutil, lõppseisu 3:0 vormistasid Kert Haavistu ja Andris Kuvšinovs. Oma debüüdi TVMK treenerina tegi Sergei Juran.

Narva Trans alistas koduplatsil FC Flora 2:1. Enver Jääger viis Flora juhtima, Narva poolel vastasid teisel poolajal väravaga Aleksandr Dubõkin ja Maksim Gruznov.

Meistriliiga liider FC Levadia võitis Indrek Zelinski kahe värava abil Tartu Tammekat 3:0. Kolmanda palli saatis tartlaste väravasse Kristian Marmor.

FC Ajax jäi alla Valga Warriorile 1:2, Viljandi Tulevik alistus sama tulemusega Pärnu Vaprusele.

Levadial on liidrina 59 punkti (21-st mängust). Ühe mängu enam pidanud Narva Transil on 46, Floral 44 punkti, järgnevad TVMK 39, Tammeka 28, Maag 26, Vaprus 23, Ajax 14 (20-st mängust), Tulevik 13 ja Warrior 7 punktiga.