Valladolidi kodustaadionil toimunud vastasseisu alustas paremini külalismeeskond. Kui esimese pooltunni jooksul ei suudetud Valladolidi väravalukku lahti muukida, siis 32. minutil saadi viimaks oma tahtmine, kui mõnelt meetrilt koksas palli peaga võrku Thierno Barry.

Ka teist poolaega alustas isukamalt Villreal, kuid Barry ega Alex Baena ei suutnud häid võimalusi värvaks vormistada. Suurepärane šanss viigistamiseks avanes hoopis kodumeeskonnal, kui Logan Costa niitis trahvikastis maha Mamadou Sylla ning mängu peakohtunik määras Valladolidile 11 meetri karistuslöögi. Sylla asus ise penaltipunkti taha, viigistades 59. minutil mänguseisu 1:1-le.

Villareal asus uljalt võiduväravalt jahtima ning mitmel korral päästis Valladolidi halvimast just väravasuul tegutsenud Hein. Paraku 84. minutil Heinal oma koduklubi enam päästa ei õnnestunud. Baena saatis paremalt äärelt karistusalasse täpse tsenderduse, mille suunas peaga võrku Ayoze Perez. Villareali 2:1 võiduga kohtumine ka lõppes.

Kohtumise statistika.

Hein tegi Valladolidi väravasuul ühe hooaja parima esituse, tõrjudes seitse Villareali pealelööki. Kurikuulsa xG põhjal hoidis Hein ära 2,79 Villareali väravat. Ühtlasi valiti Eesti koondise puurilukk kohtumise parimaks mängijaks.

Mängu parimaks valitud Karl Jakob Heina statistika.

Valladolid jätkab LaLigas kaheksa punktiga väljalangemistsoonis 18. kohal. Villareal tõusis21 punktiga liigatabeli kolmandale reale.