Suns juhtis veel kolmanda veerandi lõpus 81:74, kuid kodumeeskond tegi siis 20:6 spurdi ja läks oma teed. Teisel veerandil oli külaliste edu olnud korraks ka 22 silma (48:26).

Võitjate resultatiivseim oli Anthony Davis, kes tõi 35 punkti. Austin Reaves lisas 26 ja LeBron James 21 silma. Phoenixi poolel jõudis Kevin Durant 30 ja Devin Booker 23 punktini.

LeBroni poeg Bronny James (20) reedel mänguaega ei teeninud. Lakersi peatreener JJ Redick kinnitas eilse mängu järel, et Bronny hakkab novembri algusest esindama ka G-liigas mängivat Lakersi tütarklubi South Bay`d.

Golden State Warriors sai teise suureskoorilise võidu, kui mängis üle Utah Jazzi 127:86. Taas oli hoos suvel Sixersist Warriorsi kolinud Buddy Hield, kes tõusis 27 punktiga (sh kolmesed 7/9) võitjate resultatiivseimaks. Stephen Curry lisas 20 punkti.

Chicago Bulls sai võõrsil jagu Milwaukee Bucksist 133:122. Coby White viskas 35 punkti. Bucksi liider Giannis Antetokounmpo tõi 38 punkti ja 11 lauapalli. Damian Lillard viskas 28 punkti, kuid tabas 12-st kaugviskest vaid kolm.