21-aastane eestlane alistas tänases veerandfinaalis ameeriklase Patrick Kypsoni (ATP 173.) tulemusega 7:6 (3), 6:3.

Avasetis ei suutnud kumbki mängija vastase pallingut murda, kuid kiires lõppmängus võttis Lajal kindla võidu 7:3. Teise seti ainsa murde tegi eestlane neljandas geimis.

Lajal lõi pisut enam kui poolteist tundi kestnud kohtumise jooksul 15 ässa, tegi kaks topeltviga ja realiseeris kolmest murdepallist ühe. 24-aastasel ameeriklasel oli neli murdevõimalust, kuid ta jättis need kõik kasutamata.

Poolfinaalis kohtub Lajal kas 26-aastase ameeriklase Brandon Holti (ATP 197.) või sama vana horvaadi Borna Gojoga (ATP 422.).

Lajal jõudis tänavu Challengeri turniiril poolfinaali kolmandat korda. Augusti lõpus Hiinas Zhangjiagangi Challenger 75 turniiril murdis eestlane ka finaali, kuid kaotas seal jaapanlasele Yasutaka Uchiyamale (ATP 197.) 7:6 (4), 2:6, 2:6.