Shamrock alistas võõral väljakul Põhja-Iirimaa klubi Larne’i 4:1. Võitjate poolel tegid skoori Joshua Honohan, Johnny Kenny, Graham Burke ning omavärava sai kirja Tomas Cosgrove.

Kui Iirimaa kõrgliigas on Poom vaadanud mänge reeglina pingilt, siis Konverentsiliiga põhiturniiril on ta kuulunud põhikoosseisu. Nii ka eile. Algrivistuses alustanud Poom võeti pingile 73. minutil.

Võidu teenis ka Palumetsa tööandja HJK, kes alistas koduväljakul Minski Dinamo 1:0. Kohtumise ainsa värava lõi 46. minutil Liam Möller. HJK võit oleks võinud olla ka suurem, kuid 82. minutil jättis Luke Plange penalti realiseerimata. Alates 82. minutist mängis Dinamo ka vähemuses, kuna punase kaardi sai Trofim Melnitšenko. Lisaminutitel sahistas võrku ka Dinamo, kuid selle tabamuse VAR tühistas.

Palumets vaatas sel korral kogu kohtumist vahetusmängijate pingilt.

Shamrockil on kahe vooruga koos neli punkti, mis annab neile 36 meeskonna konkurentsis 10. positsiooni. HJK sai kirja esimesed punktid ning nemad on kolme silmaga 23. positsiooni.