Žalgiris alustas kodupubliku ees 12:0 spurdiga ja sai juba avaveerandi lõpuks suure eduseisu 26:7. Poolajavileks juhtisid leedukad 44:24 ja kolmanda perioodi lõpuks 59:46 ning lähemale üheksast punktist (71:62) külalised enam ei jõudnudki.

Leedulaste resultatiivsemad olid Edgaras Ulanovas 14 ja Dovydas Giedraitis 13 punktiga. Üldse sai kodumeeskonnas käe valgeks kümme meest. Maccabi suurim korvikütt oli 17 silmani jõudnud ameeriklane Saben Lee.

Žalgiris sai ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu ja jätkab liidrikoha jagamist. Maccabil on tabelis kaks võitu ja kolm kaotust.

Pariisi Basketball alistas täna võõrsil AS Monaco 86:80. T. J. Shorts säras võitjate poolel 28 punkti ja kümne resultatiivse sööduga.