Kohtumise esimene veerandaeg kulges punkt-punkti rütmis ja lõppes kodumeeskonna 24:22 juhtimisel. Järgneva 10 minuti jooksul lubas Bilbao visata vastasel aga ainult üheksa punkti, mistap mindi poolajapausile 42:33 eduseisus.

Prievidza suutis küll kolmandal veerandajal kaotusseisu parimal juhul seitsmele silmale vähendada, kuid mängu lõpuks polnud võitjas kahtlust. Kolmanda veerandaja järel juhtis Bilbao 58:48 ja võit kirjutati tabelisse numbritega 84:61.

Bilabo parimaks kerkis hispaanlane Ruben Dominguez, kes viskas 19 silma. Kullamäe teenis mänguaega 18 minutit ja viskas selle ajaga kaheksa punkti (kahesed 1/3, kolmesed 2/5), noppis kaks lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu. Negatiivse poole pealt kogus eestlane statistikasse kolm pallikaotust. Kaotajate parim oli 17 punktiga Keith Jr. Jordan.

Bilbao on J-alagrupis võitnud kõik kolm kohtumist, Prievidza on kahe võidu ja ühe kaotusega nende järel teine. Kullamäe järgmine kohtumine FIBA Europe Cupil toimub järgmise nädala kolmapäeval, kui võõrsil mängitakse Kosovo klubi Balkaniga.