Möödunud nädalavahetusel Tartu Tammeka alistamisega klubi ajaloo 11. Eesti meistritiitli kindlustanud Levadia tegi avapoolajal Unitedi värava suunas koguni 12 pealelööki, millest raamides maandus üks, kuid Nõmme klubi väravalukk jäi lahti muukimata.

Teisel poolajal näita Levadia särtsakamat mängu ning 66. minutil mindigi kohtumist juhtima, kui karistusalas koksas Maksimilian Skvortsovi tsenderduse võrku Mark-Oliver Roosnupp. Nõmme United polnud aga viimast sõna öelnud. 10 minutit hiljem teeniti Evgeni Demidovi üks-ühele ettevõtmise järel 11 meetri karistuslöök, mille vormistas väravaks Jakub Luka. 1:1 seisuga kohtumine ka lõppes.

„Väge hea emotsioon kibeda perioodi vahele. Tõesti mõnus!“ sõnas Nõmme Unitedi kaitsja Mihkel Järviste lõpuvile järel. „Jäime oma mänguplaanile kindlaks ja see toimis. Õnneks saime ka ise ühe värava ära löödud - neid pole olnud palju tänavu.“

Eesti meistriks tulnud Levadial on 33 vooruga kirjas 81 punkti. Järgmiseks hooajaks Esiliigasse langev Nõmme United on 15 punktiga tabeli viimasel ehk 10. real.

Päeva teises kohtumise alistas Tartu Tammeka 2:1 FC Kuressaare. Tartu klubi väravad said enda nimele Tanel Lang ja Adebayo Basher. Kuressaare tabamuse lõi avapoolaja lõpus Aleksander Iljin.