Sügises Volosi Nikit esindav Šapovalovi koduklubi jäi Kreeka Esiliiga liidri Larissa AEL-i vastu juba 18. minutiks 0:2 kaotusseisu. 40. minutil suudeti üks tabamus tagasi lüüa, kui jala sai valgeks Georgios Doumtsis.

Teise poolaja alguses saabus Šapovalovi tähetund. Eesti jalgpallur sai 60. minutil Larissa kaitsja ebaõnnestunud klaarimise järel karistusalas palli vasakule jalale ning virutas selle tugeva pommlöögiga võrku.

Kümme minutit hiljem õnnestus kodumeeskonnal Theodoros Vernardose tabamusest kohtumist juhtima asuda, kuid mängu lõpuks tuli leppida siiski 3:3 viigiga.

Enim kõneainet pakkuvad sündmused toimusid aga enne mängu avavilet. Umbes 25 minutit enne matši algust sisenes Kreeka meedia info põhjal staadionile grupp Volose fänne, kes suundusid otse pallimurule ja hakkasid AEK mängijaid kividega loopima ja ähvardama.

Staadionil algas suur paanika, kuna mängu otseülekande alguseni olid jäänud loetud minutid. Kohaliku politsei ohjeldamisel saadi olukord siiski kontrolli alla ning kohtumine sai õigeaegselt alata.

Volosi Niki teatas hiljem ametlikus avalduses, et kohtumise eel huligaanitsenud fännidele määratakse karmid karistused.

Volosi Niki hoiab viie mänguvooru järel Kreeka Esiliigas nelja silmaga kaheksandal kohal. Larissa AEL on 13 punktiga liiga liider.