Dziki läks võõrsil vastamisi Toruniga ja võitis tasavägise mängu 94:90 (26:25, 26:14, 20:24, 22:27). Kolmandal veerandajal korra 16 punktiga maas olnud Torun jõudis viimasel vaatusel ühe punkti kaugusele (88:89), aga lähemale enam mitte.

Algviisikus alustanud Jõesaar rassis platsil ligi 26 minutit, mille jooksul viskas 18 punkti (kahesed 3/5, kolmesed 4/8), noppis kümme lauapalli ning jagas kaks resultatiivset söötu. Kaksikduubli kirja saanud eestlane viskas 18-st punktist 13 teisel veerandajal.

Võitjate resultatiivseim oli Nicholas McGlynn 20 silmaga. Torun toetus rünnakul peamiselt Michael Ertelile ja Divine Mylesile, kes tõid vastavalt 34 ja 24 punkti.

Jõesaar ja Dziki on Poola kõrgliigas kahe võidu ja ühe kaotusega kolmandal kohal. Märt Rosenthali ja Siim-Sander Vene tööandja Ostrow Wielkopolski (1-2) on tabelis 14.