36-aastane poolakas Robert Lewandowski jätkas suurepärases hoos, lüües kaks väravat. Nüüd on sel hooajal tema arvel kõigi sarjade peale kokku 12 mänguga 14 väravat.

Lewandowski avas mänguskoori 24. minutil penaltist, kui Raphinha vastu tegi kerge vea Peque Fernandez. Juba neli minutit hiljem kasvatas Pedri kodumeeskonna eduseisu 2:0-le.

Avapoolaja lõpus lõi Lewandowski Raphinha söödu järel Barcelona kolmanda värava. Teise poolaja lõpus lisas Pablo Torre veel kaks väravat, Sevilla auvärava lõi Stanis Idumbo-Muzambo 87. minutil.

Lewandowski jagab nüüd Euroopa viie tugevama liiga arvestuses kõigi aegade väravaküttide edetabelis koos inglase Jimmy Greaves`iga 366 väravaga kolmandat kohta. Sellest enam on suutnud vaid Cristiano Ronaldo (495 väravat) ja Lionel Messi (496).

La Liga kümne vooru järel on Barcelonal 27 punkti, neile järgnevad Madridi Real 24 ja Madridi Atletico 20 silmaga. Atletico alistas eile Leganesi 3:1, Real oli laupäeval võitnud Celta Vigot 2:1.

Karl Jakob Heina tööandja Real Valladolid jagab 8 punktiga 17.-18. kohta.