Zelli alustas mängu selgelt paremini ja avaveerandaja lõpus oli Viimsi juba 15-punktilises kaotusseisus. Teisel veerandajal võõrustajad aga kosusid ja poolajapausile mindi Zelli 42:36 eduseisul.

Teise poolaja alguses tegi Viimsi vahe tasa ja enne otsustavat veerandaega juhtis Zelli vaid punktiga 56:55. Seejärel haaras Viimsi 11:2 vahespurdi toel kaheksapunktilise eduseisu, mida enam käest ei antud ja lõpuks olid võõrustajate võidunumbrid 70:66.

Viimsi parim oli Omar Pajic 19 punkti, 15 lauapalli ja viie korvisööduga. Aleksander Oliver Hint lisas 17, Mark-Andreas Jaakson 16 ja Jorgen Rikberg 14 silma. Zelli poolelt tõid Juris Vitols ja Akuel Kot 12 punkti.

Viimsi teenis Eesti-Läti liigas kahe kaotuse kõrvale esimese võidu. Zelli on kogunud kolm võitu ja kolm kaotust.

Viimsi senine skooriliider Stefan Vaaks vahetas lõppeval nädalal klubi, laupäeval tegi ta Ogre vastu debüüdi juba Kalev/Cramo ridades.