Southampton haaras kodupubliku ees kiiresti juhtohjad, kui juba kuuendal minutil saatis palli võrku Cameron Archer. Mängu 28. minutil said kodumeeskonna poolehoidjad testkordselt rõkata, kuna Southamptoni eduseisu kahekordistas Joe Aribo. Poolajapausile mindi Southamptoni 2:0 juhtimisel.

Teisel poolajal hakkas juhtuma. Leicester avas skoori 65. minutil, kui Issahaku Fatawu täpse söödu järel sai jala valgeks Facundo Buonanotte. Peagi sai külalismeeskond kätte ka viigivärava. Mängu 73. minutil tegi Ryan Fraser karistusalas punase kaardi väärilise vea ning penaltipunkti tagant viigistas seisu Jamie Vardy.

Leicester jätkas üritamist ja kohtumise kaheksandal üleminutil löödi ka kolmas värav, kui kavalalt lahti mängitud nurgalöögi järel saatis palli posti kõrvale Ghana mängija Jordan Ayew. Leicesteri 3:2 võiduga kohtumine ka lõppes.

Leicester tõusis liigatabelis kaheksa punktiga 13. kohale. Southampton on ühe punktiga Inglismaa kõrgliiga viimasel ehk 20. kohal.