Teravalt alustanud pärnakad avasid mänguskoori 31. minutil, kui nahkkera saatis väravasse Tristan Pajo. Nõmme United suutis küll avapoolajal arvestatavaid võimalusi tekitada, kuid Pärnu väravalukku lahti muukida ei suudetud.

Teise poolaja alguses tabas Nõmme klubi järjekordne tagasilöök. Kohtumise 65. minutil määrati Vapruse kasuks 11 meetri karistuslöök, mille lõi kindlalt võrku Kevin Kauber. Pärnu klubi 2:0 võiduga kohtumine ka lõppes.

Enne tänast viimati 2. augustil võidurõõmu tunda saanud Vaprus tõusis liigatabelis 31. punktiga seitsmendale reale. United jätkab 14 silmaga tabeli viimasel real.

Kuna United kaotab üheksandal real paiknevale Tallinna Kalevile juba 14 punktiga ning hooaja lõpuni on mõlemal klubil jäänud veel neli kohtumist, sai laupäevase kaotuse järel selgeks, et järgmisel hooajal mängib Nõmme klubi aste madalamal Esiliigas.

Premium liigas toimub laupäeval veel üks kohtumine, kui kell 17.00 pannakse Tartus pall mängu kohaliku Tammeka ja Tallinna FCI Levadia vahel. Tallinna klubil on võidu korral võimalik kindlustada Eesti meistritiitel.