Mängu avaveerand kulges punkti-punkti heitluses. Pärnu kasvatas parima juhul eduseisu kuuele punktile, veerandaeg lõpetati 20:19 eduseisus. Teisel neljandikul lippas paremini külaliste mäng. Suvepealinna klubi lasi lätlastel visata koguni 31 punkti, mistap mindi poolajapausile Liepaja 50:37 juhtimisel.

Riietusruumist naasis särtsakamalt kodumeeskond. Minut-minuti haaval vähendati kaotusseisu ning veerandaja lõpusekunditel pääseti ka üle pika aja juhtima. Viimasele neljandikule mindi vastu Liepaja 72:70 eduseisus. Neljandal veerandajal võtsid külalised siiski oma. Kolm minutit enne kohtumise lõppu käristati vahe taaskord kuuele silmale ning sealt enam Pärnu välja tulla ei suutnud. Võidu kirjutas Liepaja tabelisse numbritega 91:81.

Pärnu parimaks tõusis leegionär Christian Alexander Bradford, kes viskas 20 punkti. Liepaja resultatiivseim oli 25 silmaga Kristaps Kilps.

Pärnu jätkab Eesti-Läti liigas ühe võidu ja ühe kaotusega. Liepaja kirjutas liigatabelisse nelja kaotuse kõrvale teise võidu.