Dortmund pääses St. Pauli vastu juhtima avapoolaja lõpus 44. minutil, kui alžeerlane Ramy Bensebaini saatis Pascal Grossi hea tsenderduse järel palli peaga väravasse.

Kuigi Dortmundil oli ridamisi võimalusi eduseisu kasvatamiseks, jõudis järgnevalt sihile hoopis St. Pauli, kui Eric Smithi võimas kauglöök umbes 25-lt meetrilt lendas 78. minutil kodumeeskonna värava ristnurka.

Pikalt külalised viigiseisu siiski nautida ei saanud, sest neli minutit hiljem hüppas Serhou Guirassy tagumises postis Metsa üle ja saatis palli võrku. Tulemusega 2:1 kohtumine lõppeski.

Mets alustas algkoosseisus ja sai taas kirja täismängu.

Igati teenitult kolm võidupunkti võtnud Borussia tõusis hetkel 13 punktiga 3.-4. kohta jagama. St. Pauli meeskond jätkab seitsme vooru järel 4 punktiga väljalangemistsoonis ehk 16. kohal.

Liidrid Müncheni Bayern ja RB Leipzig (mõlemal 14p) mängivad homme vastavalt Stuttgarti ja Mainziga.

Real Valladolid võitis 3:2

Heina koduklubi Valladolid jäi võõrsil Alavesi vastu kaotusseisu juba 6. minutil, kui Mario Martini ootamatu valesöödu järel kõmmutas Toni Martinez 20-lt meetrilt peale ja pall maandus Heinale püüdmatult lähima posti kõrval väravas.

17. minutil teenis Valladolid penalti, mille realiseeris Mamadou Sylla. Viik püsis tablool 72. minutini, mil külalised said teise penalti ja selle saatis võrku Selim Amallah. Juba neli minutit hiljem viis Anuar kontrarünnakul Valladolidi 3:1 ette.

Kohtumise üleminutitel lõi Alavesi mängumees Kike Garcia veel tõelise iluvärava - võttis rinnaga palli maha ja lõi selle kohe pöördelt tagumisse nurka -, kuid rohkemat kodumeeskond ei suutnud ja pidi leppima 2:3 kaotusega. Garcia sai üheksandal üleminutil veel kaks kollast kaarti ja pidi väljakult lahkuma.

Alaves tegi mängu jooksul kümme pealelööki, millest neli lendas värava raamidesse ja kaks Hein tõrjus.

Hooaja teine võit tõstis Valladolidi 8 punkti peale, millega jagatakse 16.-18. kohta.