Selver x TalTech läks CEV Cupi avaringis teist korda vastamisi Sloveenia võistkonna Maribor OK-i Ventiga. Kodus toimunud avakohtumise 3:1 võitnud pealinlased vajasid võõrsil kordusmängus kaht geimivõitu edasipääsuks. Sellega saadi ka hakkama, kui Andres Toobali tüüritav tiim võitis kaks esimest geimi 25:23, 25:19.

Seejärel tegi Toobal koosseisus omajagu vangerdusi. Lõpuks võtsid sloveenid 3:2 võidu, kui kolm järgmist geimi kuulusid neile skooriga 25:23, 25:23, 15:13. Selver x TalTechi edasipääs oli sellega aga kindlustatud.

Ian Parish tõi Tallinna klubile 14 punkti (+7). Jan Markus Üprus kogus 13 (+10) ja Lincoln Williams 10 (+7) silma.

Selver x TalTech läheb 32 parema seas vastamisi Rumeenia klubi Bukaresti Rapidiga.

Pärnu langes konkurentsist

Pärnu VK kohtus CEV Challenge Cupil teist korda Ukraina klubi Horodoki Epicentr-Podolyanyga. Avamängus 0:3 alla jäänud pärnakad pidid seekord võõrsil vastaste paremust tunnistama skooriga 1:3. Rainer Vassiljevi juhendatav tiim võitis täna avageimi 25:22, aga kaotas kolm järgmist 15:25, 22:25, 21:25.

Ilma Markus Uuskarita mängima pidanud Pärnu meeskonna parim oli tänases kohtumises 17 punktiga (+10) kapten Andrus Raadik, 10 punkti (+0) lisas Marten Stopkin ja 9 (+3) Toms Švans. Pärnu vastuvõtt oli 36% ja rünnak 38%, blokiga teeniti 9 ning serviga 3 punkti (eksiti 16 pallingul).