Esimesed minutid kulgesid punkt-punktis, seejärel hakkas Oradea võimu näitama. Esimese veerandi järel oli Pärnu 13:23 kaotusseisus, teise perioodi alguses kärises vahe 14 punktini. Ent Pärnu ei andnud alla – poolajapausiks oli seis peaaegu viigis (36:39).

Teise poolaja alguses oli taas parem Oradea, aga päris püüdmatusse kaugusesse külalised ei purjetanud. Kolmanda veerandi lõpuks oli seis 52:60. Neli minutit enne lõppu oli Pärnu vaid kahe punkti kaugusel, aga pikema kõrre tõmbas ikkagi Rumeenia hõbedaklubi.

Pärnu resultatiivseim oli 28 punkti visanud keskmängija Ajiri Ogemuno-Johnson, tema arvele jäi ka 8 lauapalli. Christian Bradford tõi 16 punkti ja 8 korvisöötu. Üleplatsimees oli 29 punkti visanud Oradea tagamees Kris Richard, 16 punkti lisas Donatas Tarolis.

Pärnu on Europe Cupi E-grupis kaotanud mõlemad mängud, Oradeal on kaks võitu. Järgmisel nädalal mängib Pärnu kodus Poola klubi Stargardi Spojniaga, kes oli täna kodus 65:62 üle Pitestist (Rumeenia).