Korvidevaese avaveerandi võitis Bakken Bears tulemusega 16:11. Kahe meeskonna peale kokku visati seejuures mööda kõik üheksa kaugviset.

Esimene kolmene kukkus Keilas korvi alles 16. mänguminutil, kui täpne oli Kristen Kasemets. Enne seda eksis kodumeeskond kümnel kaugviskel.

Poolajavileks juhtis Taani meeskond 14 punktiga, 39:25. Teine poolaeg kuulus paraku juba kindlalt külalistele, kes hoidsid Keila 23 punkti peal ja kindlustasid suureskoorilise võidu 82:48.

Keila parimana viskas Artem Kovalov 16 punkti ja hankis üheksa lauapalli. Veel jõudis kodumeeskonnal kahekohalise punktiskoorini vaid Saimon Sutt (11p). Keila tabas viskeid mängust vaid 22%-ga (68-st 15). Taani klubi vastav näitaja oli 45%. Nende resultatiivseim oli Jacob Polakovich 18 punktiga.

Eelmisel hooajal ENBL-i sarja võitnud Bakken Bears alustas tänavust alagrupiturniiri 83:72 võiduga Bristol Flyersi üle. Keila Coolbeti jaoks oli tegemist esimese mänguga.

Keila järgmine matš Põhja-Euroopa liigas on 31. oktoobril, kui võõrsil kohtutakse Bambergi Basketsiga.