Eesti alustas kohtumist isukalt ning juba avaminutil sai Karol Mets nurgalöögi järel vastate väravavahti testida. Paraku peagi sinisärkide jaks rauges, mistap jäädi ise rootslaste turmtule alla. Rootsi avas mänguskoori 29. minutil kui karistusala joone lähistelt virutas parema jalaga nahkkera Karl Jakob Heina võrku Sebastian Nanasi. Kaheksa minutit hiljem lõi Nanasi veel ka teise ning poolajapausile mindi külalismeeskonna 2:0 eduseisus.

Teisel poolajal näitasid rootslased veelgi ohtlikumat mängu. 45 minuti jooksul tehti Heina värava suunas koguni 12 pealelööki, millest võrgus maandus üks, kui 66. minutil tegi seisuks 3:0 Viktor Gyökeres. Suuremast kaotusest päästis Eesti koondise vaid Heina eeskujulik tegutsemine väravas ja puhas õnn.