Sassari võitis avaveerandi 28:16 ja Sardiinia klubi 12-punktilises eduseisus mindi ka poolajapausile. Seejärel lagunes Napoli aga täielikult, visates kolmandal veerandajal vaid seitse punkti ning viimase neljandiku alguses juhtis Sassari juba 33 silmaga. Napolil õnnestus küll viimastel minutitel seisu viisakamaks muuta, kuid 76:94 kaotus oli tõsiasi.

Treier teenis endises kodusaalis mänguaega 16 minutit, mille jooksul kogus üheksa punkti (kahesed 1/4, kolmesed 1/3, vabavisked 4/5), kaks lauapalli ja ühe korvisöödu. Kusjuures eestlase +/- näitaja oli 0.

Napoli parim oli Leonardo Tote 16 punktiga, võitjate poolelt sai Brian Fobbs kirja 21 silma.

Hooaega kolme kaotusega alustanud Napoli on mõistagi liigatabelis viimane, kahe kaotuse kõrvale esimese võidu teeninud Sassari jagab 11. positsiooni.