Tartu Ülikool võitis küll avaveerandi 24:20, kuid poolajaks juhtis VEF 39:37 ja kolmanda veerandaja lõpus oli võõrustajate eduseis 54:50.

Otsustava veerandaja keskpaigas oli Tartu veel kahe silma kaugusel, aga viimasele minutile mindi vastu VEF-i 11-punktilises eduseisus. Tartu polnud siiski püssi põõsasse heitnud ja Mason Bourcieri kolmene tõi kuus sekundit enne lõppu külalised kahe punkti kaugusele. Seejärel tabas VEF-i tagamängija Issuf Sanon küll vaid ühe vabaviske, aga kuna Martin Paasoja viimase sekundi kolmene ei tabanud, siis teenis kodumeeskond 74:71 võidu.

Bourcier kogus Tartu parimana 18 punkti ja 12 lauapalli. Kaksikduubli sai kirja ka Jalen Henry, kelle arvele jäi 15 punkti ja 11 lauapalli. Kahekohalise punktisummani jõudis veel 10 silma toonud Rain Veideman. VEF-i resultatiivseimad olid Sanon 15 ja Maris Gulbis 14 punktiga.

VEF sai liigatabelis ühe kaotuse kõrvale neljanda võidu, Tartu jaoks oli tegemist esimese mänguga.