Viimase 21 sekundi jooksul kõik neli vabaviset tabanud Sasha Vezenkov oli võitjate parim 17 punkti ja 11 lauapalliga. Leedukate resultatiivsem oli Deividas Sirvydis, kes tabas kolm kaugviset ja jõudis samuti 17 punktini.

Avavoorus Fenerbahcele kaotanud Olympiakos alustas bravuurikalt ja võitis avaveerandi lausa 21:6. Poolajaks säilitas kodumeeskond 35:24 eduseisu, ent otsustava perioodi alguses tehtud spurt tõi leedukad vaid kuue punkti kaugusele (46:52). Luca Vildoza ja Kostas Papanikolaou järjestikused kaugvisked viisid kreeklased seejärel uuesti kümnega ette (58:48), ent leedukad polnud alla andnud ja jõudsid poolteist minutit enne lõppu kahe punkti kaugusele (65:67). Seejärel võttis Vezenkov mängu enda peale, tõi kuus punkti ja kindlustas Olympiakosele võidu.

Teistes eilsetes mängudes alistas FC Barcelona Berliini Alba 88:73 ja Milano Olimpia mängis üle Pariisi Basketballi 79:74.