Ungarlased asusid Puskas Arenal Hollandi vastu 32. minutil Roland Sallai väravast juhtima. Kuigi Virgil van Dijk sai 79. minutil teise kollase kaardi ja jättis oma meeskonnakaaslased vähemusse, suutis Holland neli minutit hiljem Denzel Dumfriesi tabamusest viigistada.

Rootsi koondis pääses B-divisjonis Slovakkia vastu avapoolajal Yasin Ayari ja Ken Sema väravatest 2:0 juhtima. Slovakkide kangelaseks tõusnud David Strelec vastas aga kahe väravaga ja päästis kodumeeskonnale viigipunkti.

Rootsil ja Slovakkial on nüüd võrdselt 7 punkti. Reedel Aserbaidžaani 3:1 võitnud Eestil on 3 punkti.

Saksamaa meeskond alistas eile õhtul A-divisjonis võõrsil Bosnia ja Hertsegoviina 2:1. Mõlemad võitjate väravad lõi Stuttgarti ründaja Deniz Undav, kodumeeskonna auvärava eest hoolitses teise poolaja lõpus 38-aastane vanameister Edin Džeko.

Saksamaal on nüüd 3. alagrupis 7 punkti. Järgnevad Holland (6p), Ungari (2p) ning Bosnia ja Hertsegoviina (1p).