Samad tiimid läksid vastamisi ka kevadises Leedu meistriliiga finaalis. Ka siis jäi peale Rytas, seeria võideti 3:1.

Täna valitses Rytas kuni kolmanda veerandi keskpaigani mängu üsna kindlalt. Poolajapausiks juhiti 50:35. Žalgiris tuli järgi ja viimasel sekundil avanes neljapäevase Euroliiga mängu kangelasel Sylvain Franciscol võimalus kohtumine lisaajale saata, aga tema lauapõrkest kolmene ei tabanud.

Rytase resultatiivseim oli 20 punkti visanud Gytis Radzevicius, Ažuolas Tubelis lisas 15 punkti. Žalgirise kasuks tõid 16 punkti Edgaras Ulanovas ja Bryant Dunston, Francisco arvele jäi 15 punkti ja 8 söötu.

Žalgirisel on Leedu liigas kirjas kolm võitu ja üks kaotus, Rytasel on kaks võitu ja üks kaotus.