Baskonia alustas kodupubliku ees toimunud kohtumist konarlikult. Esimeste minutitega jäädi kiirelt 4:10 kaotusseisu ning 10 minuti järel oldi tulemusega 16:21 tagaajaja rollis. Baskonia jõudis teisel veerandajal küll mitmel korral viigini, kuid poolapausile läks 51:46 eduseisus siiski Andorra.

Ka kohtumise kolmas veerandaeg kulges külalismeeskonna pidevas eduseisus. Parimal juhul kasvatati juhtnumbrid kaheksale silmale, veerandaja lõppedes oli Andorra peal 75:72. Otsustavat neljandikku alustas Andorra 8:0 spurdiga ning kätte võidetud eduseisu enam käest ei antud. Võit kirjutati tulise lõpuheitluse järel tabelisse seisuga 95:91.

Baskonia parimateks kerkisid Markus Howard ja Timothe Luwawu-Cabarrot, kes viskasid võrdselt 16 silma. Andorra resultatiivseim oli Kyle Kuric 24 punktiga. Nikolaos Chougkaz toetas teda 16 punkti ja 10 lauapalliga.

Sander Raieste teenis mänguaega 11 minutit. Eestlane viskas selle ajaga kolm punkti, võttis kaks lauapalli, jagas ühe resultatiivse söödu ja tegi ühe vaheltlõike.

Möödunud nädalal Tenerifele 80:88 alla jäänud Baskonia jätkab käimasoleval hooajal ACB-s võiduta. Andorra teenis eelmise nädala kaotuse kõrvale hooaja esimese võidu. Järgmise kohtumise peab Baskonia Hispaanias täpselt nädala pärast, kui koduväljakul võõrustatakse Murciat.