Kohtumise avapoolaeg kulges võimalustevaeselt. Kodumeeskond tegi vastase värava suunas neli pealelööki, millest ükski endast ohtu ei kujutanud, Rayo üheksast üritusest pidi Hein tõrjuma ühe.

Teisel poolaja alguses hakkas juhtuma. Kohtumise 51. minutil sai Valladolidi kodustaadion rõkata, kui värava ees jäeti vabaks Maroko pallur Selim Amallah, kes suunas palli kukkumise pealt võrku. Kodumeeskonna eduseis ei püsinud aga kaua. Kõigest kuus minutit hiljem pääses Heinaga silmitsi Jorge de Frutos, kelle tugev ja täpne löök viigistas kohtumise seisu.

Valladolidil avanes järgnevatel minutitel mitmeid võimalusi juhtohjad enda kätte haarata, kuid suurepärase võimaluse jätsid väravaks vormistamata nii Amallah kui Mario Martin. Neist viimane suunas vabalt positsioonilt sooritatud pealöögi täpselt Rayo väravavahile sülle.

80. minutil nõelas hoopiski külalismeeskond, kui Rayo ründaja poolt posti põrganud palli suunas tagasipõrkelt tühja võrku de Frutos. Heinal polnud antud olukorras enam midagi päästa.

Valladolid üritas küll järgnevatel minutitel viigiväravat leida, kuid külalismeeskonna kaitse püsis. Nõnda tuli Heina koduklubil teist nädalat järjest võtta vastu 1:2 kaotus. Möödunud nädala reedel jäädi sama tulemusega alla Mallorcale.

Kohtumise statistika.

Hooaja kuuenda kaotuse saanud Valladolid jätkab liigatabelis viie punktiga eelviimasel ehk 19. kohal. Rayo Vallecano tõusis 13 silmaga kaheksandale kohale. Järgmise kohtumise peab Valladolid LaLigas 19. oktoobril, kui külla sõidetakse Alavesile.

Mets ja St.Pauli kaotasid

Karol Metsa leivaisa St.Pauli pidi Saksamaa Bundesligas samuti vastu võtma kaotuse, kui kuuendas mänguvoorus jäädi koduväljakul Mainzile alla 0:3. Mainzi eest lõi kaks väravat Jonathan Burkardt ja korras sahistas võrku Armindo Sieb. Algkoosseisu kuulunud Karol Mets tegi kaasa terve kohtumise. Mets tegi vaatamata suurele kaotusele soliidse partii. Sofascore´i reitingu põhjal oli eestlane oma meeskonna parim mees.

Karol Metsa statistika St.Pauli kaotusmängus.

St.Pauli hoiab Bundesligas nelja punktiga 15. kohta, kuid neist võib veel vooru lõpuks mööduda Hoffenheim, kes on hetkel kolme punktiga 16. Liiga liider on 13 punktiga Müncheni Bayern.