Varssavi Dziki haaras kohtumises juhtohjad juba avaveerandil, mis kallutati enda kasuks 23:14. Teisel veerandajal suutis küll Ostrow parima juhul kaotusseisu kolmele silmale vähendada, kuid poolajapausile mindi siiski Jõesaare koduklubi 40:31 juhtimisel.

Kolmas veerandaeg kuulus täielikult Ostrowile. Kümne minutiga vähendati vahe minimaalseks, mistap mindi viimasele neljandikule vastu kõigest kodumeeskonna 53:52 eduseisus. Viimasel veerandajal külalismeeskonna jaks rauges. Ostrow suutis visata kõigest 11 punkti, kodumeeskond viskas aga koguni 35, mistõttu läks ajalukku Varssavi Dziki võit numbritega 88:63.

Varssavi resultatiivseimaks kerkis Janari Jõesaar, kes teenis mänguaega ligi 22 minutit, visates selle ajaga 19 punkti (kahesed 5/7, kolmesed 3/5). Lisaks kogunes eestlase saldosse kaheksa lauapalli, üks resultatiivne sööt ja kaks vaheltlõiget.

Kaotajate poolelt tegi hea mängu ja Rosenthal, kes viskas 27 mänguminutiga üheksa punkti (kahesed 0/4, kolmesed 2/3, vabavisked 3/4), noppis seitse lauapalli, jagas ühe resultatiivse söödu ning tegi kaks vaheltlõiget. Vene saldosse kogunes samuti 27 minutiga üheksa silma (kahesed 0/3, kolmesed 3/9, vabavisked 0/3), üks resultatiivne sööt ja üks vaheltlõige.