Sheini leivaisa Dordrecht võõrustas liigahooaja üheksandas voorus Hollandi tippklubi PSV Eindhoveni duubelvõistkonda PSV Jong. Favoriidistaatuses mängule vastu tulnud Dordrecht haaras kodupubliku ees juhtohjad avapoolaja teisel üleminutil, kui nahkkera saatis väravasse Devin Haen. Mängu 14. minutil saadeti punase kaardiga riietusruumi PSV mängija Niek Schiks.

Eesti jalgpalluri tähetund saabus teise poolaja lõpus. Algkoosseisu kuulunud Shein sai 82. minutil karistusala joone lähistel palli jalale ning virutas selle tugeva pommlöögiga võrku. Tegemist oli Eesti koondislase käimasoleva hooaja esimese väravaga. Dordrechti 2:0 võiduga kohtumine ka lõppes.

Dordrecht hoiab Hollandi esiliigas üheksa mänguvooru järel 15 silmaga kuuendat kohta, kuid esikohta jagavad Helmond ja Den Bosch jäävad vaid kolme punkti kaugusele. Järgmise kohtumise peab Dordrecht 18. oktoobril, kui külla sõidetakse Venlole.