Abdullaev tõi tulemuse hobusel Otto van de Achterchoek, Tilk võistluspartneriga Jump Of Ckv. Sõidus saavutas teise koha lätlane Kristaps Neretnieks hobusel Tender van de Kleiberg Z ning kolmas koht läks taas Usbekistani, Bekzod Kurbanovile hobusel Matts V.G.. Kokku osales võistlusel 43 sportlast, kellest 13 läbisid selle karistuspunktideta.

Põhiparkuurile eelnenud väikese ringi parkuuris kõrgusel 135 cm saavutas esimese koha Leedu sportlane Laura Martinaviciute hobusel Lord BH. Teiseks tuli Soome esindaja Jone Illi hobusel Its Me G ning kolmandaks võistluse parima eestlasena Gunnar Klettenberg hobusega Jolanda.

Päeva järjekorras teises rahvusvahelises võistlussõidus noortele hobustele avatud kahefaasilises parkuuris kõrgusel 120/125 cm, saavutasud Leedu sportlased kolmikvõidu. Sõidu võitis Andrius Petrovas hobusel Bazooka Joe, teiseks sõitsid end Matas Petraitis ja Casaltina ning kolmandaks Kristupas Petraitis ja Cherokee Promise.

Päeva esimeses rahvusvahelises võistluses, milleks oli kõrgusel 130 cm peetud kahefaasiline parkuur noortele sportlastele, saavutas esikoha Ignas Makarauskas Leedust hobusega Have Fun. Teise ja kolmanda koha pälvisid Soome sportlased, vastavalt Aida Hämäläinen hobusel Calico Z ning Veera Salminen hobusel Kazino.

Tallinn International Horse Show jätkub homme ning ülehomme. Homme hommikul peetakse sündmuse raames ka koolisõidu ning pühapäeval takistussõidu maailmakarika etapp.