Eelmisel varasügisel Peep Pahvi vallandamise ja peagi tema tööle ennistamisega lahvatanud Keila korvpallitüli podises läbi möödunud hooaja ning sel suvel päädis asi kahe Eesti-Läti liigas osaleva Keila klubi tekkega. Lisaks rohketele artiklitele ning torgetele podcastides on tüli jõudnud otsapidi välja isegi linna volikokku. Reedel läksid kaks Keila meeskonda esmakordselt platsil karvupidi kokku ja möllu sai kogu raha eest.

Ehkki Peep Pahvi juhitud Coolbet juhtis kohtumist viieminutilise mängu järel 16:8, siis Andres Sõbra hoolealused traageldasid vahe tagasi. Avaveerandi järel oli Coolbeti korvpallurid veel peal 21:19, aga teisel veerandil tuli neil sisse paar mõõna ning kahe poolaja vahelisel mõttepausil said nad Pahvilt peapesu seisult 33:40.