Tänastes esimestes mängudes alistas Bergamo Atalanta Saksamaal 3:0 Donetski Šahtari ning Rotterdami Feyenoord sai jagu Gironast 3:2. Kusjuures Kataloonias jätsid mõlemad meeskonnad penalti realiseerimata.

Hilisõhtul läks Bayern Inglismaal vastamisi Aston Villaga ning tunnistas Birminghami klubi 1:0 paremust. Võõrustajate võiduvärava lõi 79. minutil kauglöögist vahetusmees Jhon Duran.

Hõlpu polnud ka tiitlikaitsja Madridi Realil, kes kaotas võõrsil Lille’ile 0:1. Kohtumise ainus tabamus sündis avapoolaja lisaminutitel, kui Eduardo Camavinga põhjustatud penalti realiseeris külmavereliselt Jonathan David.

Madridi Atletico sai Portugalis korraliku koslepi, sest Lissaboni Benfica oli neist parem seisuga 4:0. Benfica asus mängu 13. minutil Kerem Aktürkoglu väravast juhtima, teisel poolajal said jala valgeks veel Angel Di Maria, Alexander Bah ja Orkün Kökcü.

Tiitlipretendentidest oli võidukas Liverpool, kes alistas koduväljakul 2:0 Bologna. Liverpooli väravate eest hoolitsesid Alexis Mac Allister ja Mohamed Salah.

Täiseduga jätkab ka Torino Juventus, kes oli võõrsil 3:2 parem RB Leipzigist. Juventuse jaoks oli võit korralik ime, sest 1:1 seisul sai itaallaste väravavaht Michele Di Gregorio punase kaardi ning Benjamin Šeško viis mõni minut hiljem võõrustajad juhtima. Juventus ei jätnud aga jonni ning tänu Dušan Vlahovici ja Francisco Conceicao väravatele teeniti siiski kolm punkti.