TalTech alustas kohtumist maruliselt ja võitis avaveerandaja 41:23. Kusjuures Keila KK senise hooaja suurim punktikütt Vitali Šõmanski langes juba teise veerandaja alguses viie veaga pingile.

Poolajapausile mindi kodumeeskonna 73:38 eduseisus ja kuigi Keila KK-l õnnestus kolmas veerand viie punktiga võita, siis lõpuks teenis TalTech ülikindla 121:81 võidu.

Võitjate parim oli Siim-Markus Post, kes kogus 15 silma kõrvale 12 korvisöötu ja kaheksa lauapalli. Kaarel Välb viskas 16 ja Oliver Metsalu 15 punkti.

Keila KK resultatiivseimad olid Sven Kaldre 16 ja Egert Haller 15 punktiga. Debüüdi teinud leedulase Tomas Balciunase arvele jäi kümme punkti ja neli lauapalli.

TalTech/Alexela on karikavõistluste eelringis kolme võidu ja kahe kaotusega kolmandal kohal. Eelmises voorus võiduarve avanud Keila KK (üks võit, neli kaotust) jagab linnarivaal Keila Coolbetiga viimast kohta (Tabeliseis).