Tartu meeskond jäi avaminutitel 3:6 kaotusseisu, kuid tegi siis võimsa spurdi ja võitis avaveerandi 18:8. Esimese poolaja lõpuks kasvatasid tartlased edunumbrid juba 20-punktiliseks, 45:25-le. Kolmanda veerandi lõpuks juhiti turvaliselt 66:45 ja mäng oli tehtud.

Võitjate resultatiivseim oli Jalen Henry, kes tõi 19 punkti (sh kolmesed 4/7). Omar El-Sheikh viskas 15 punkti ja võttis kuus lauapalli, Rauno Nurger lisas 14 ja Martin Paasoja 8 punkti.

Rapla meeskonna parimana jõudis Jalyn Mccreary 13 punktini, kahekohalise punktisumma kogus veel vaid Kaosisochukwu Ezeagu (10p).

Tartu sai tabelisse viienda võidu ja jätkab täiseduga. Rapla sai nelja võidu kõrvale esimese kaotuse.

Rapla oli eelnevalt jagu saanud Keila KK-st, Keila Coolbetist, Viimsist ja TalTech/Alexelast ning Tartu Ülikool oli alistanud mõlemad Keila meeskonnad, Pärnu Sadama ja Viimsi.