Bilbaos toimunud kohtumise seis püsis tasavägisena otsustava veerandajani, mil kodumeeskond tegi 22:3 vahespurdi ja teenis seejärel kindla 18-punktilise võidu.

Algviisikusse kuulunud Kullamäe viibis väljakul 24 minutit, mille jooksul kogus kaheksa punkti (kahesed 2/3, kolmesed 1/5, vabavisked 1/1), neli laupalli ja kaks korvisöötu.

Bilbao parim oli Thijs De Ridder 14 punkti ja kaheksa laupalliga. Breogani poolelt sai Darun Hilliard kirja 16 silma.

Kohtumise tipphetked:

Pühapäeva õhtul käis Itaalia kõrgliigas väljakul Kaspar Treier, kelle tööandija Napoli tunnistas paraku võõrsil Pistoia 88:82 paremust.

Algviisikusse kuulunud Treier viskas kümme punkti (kahesed 3/3, kolmesed 0/8, vabavisked 4/4), noppis kaheksa lauapalli ja andis ühe korvisöödu.

Napoli kasuks tõi Leonardo Tote 14 punkti, Deane Williamsi arvele jäi 10 punkti ja 13 lauapalli. Pistoia ridades säras lätlane Karlis Šilinš 22 punkti ja seitsme lauapalliga.