Kodumeeskond asus juhtima juba 18. minutil Ante Budimiri tabamusest. 28. minutil suurendas Osasuna eduseisu Bryan Zaragoza. Teise poolaja alguses lõi Barcelona ühe värava tagasi, kui 53. minutil oli täpne Pau Victor.

72. minutil realiseeris aga Budimir penalti ning 85. minutil viis Abel Bretones kodumeeskonna juba 4:1 juhtima. Barcelona poolel lõi 89. minutil ühe värava tagasi Lamine Yamal.

Barcelonal on sel hooajal olnud vigastustega suuri probleeme ning laupäevasest kohtumisest jäid kõrvale näiteks Dani Olmo, Ronaldo Araujo, Frenkie de Jong, Gavi, Andreas Christiansen, Marc-Andre ter Stegen, Fermin Lopez ja Marc Bernal.

Turniiritabelis on Barcelona 21 punktiga liidriks. Teine on Madridi Real 17-ga ja kolmas Madridi Atletico 15-ga. Madridi klubidel on mõlemal üks kohtumine vähem peetud. Atletico ja Real kohtuvad kaheksandas voorus omavahel. Matš peetakse pühapäeva õhtul kell 22.00.

Osasuna hoiab 14 punktiga tabelis kuuendat positsiooni.