St. Pauli meeskond sai avapoolajal 2:0 eduseisu, kui väravani jõudsid Elias Saad ja Oladapo Afolayan.

Koduväljakul mänginud Freiburgil avanes 41. minutil suurepärane võimalus skoori teha, kui Mets tegi karistusalas vea ning kohtunik määras VARi abil penalti. Vincenzo Grifo ei suutnud aga väravavaht Nikola Vasiljt üle mängida ja jättis penalti realiseerimata.

73. minutil lõi Saad oma teise värava ja kindlustas St. Paulile ilusa 3:0 võidu.

Freiburg jõudis seejuures teisel poolajal kahe väravani, kuid mõlema puhul fikseeris VAR suluseisu.

Mets alustas taas algkoosseisus ja sai kirja täismängu. Hooaja esimese võidu teeinud St. Pauli tõusis nüüd nelja punktiga 13. kohta jagama.

Siiani kõik neli mängu võitnud Müncheni Bayern viigistas täna õhtul oma kodus tiitlikaitsja Leverkuseni Bayeriga 1:1. Robert Andrich viis külalised 31. minutil juhtima, kaheksa minutit hiljem Aleksandar Pavlovic viigistas.

Bayerni järel teisel kohal asuv RB Leipzig alistas külla sõitnud Augsburgi 4:0. Kaks väravat lõi Sloveenia ründaja Benjamin Šeško.

Bayernil on nüüd 13, Leipzigil 11 ja Bayeril koos Dortmundi Borussiaga 10 punkti.